^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dům dětí a mládeže Kamarád, Klub deskových her Kamarád a Herní klub Griffin pořádá HERNÍ VÍKEND – 2. až 4. 11. 2018 Začínáme v pátek v 18:00 hodin a končíme v neděli ve 12:00 hodin v DDM Kamarád Česká Třebová. Vstupné na celý víkend je 40,-Kč. Na DDM je možnost přespání – 40,-Kč noc/osoba. Je však nutné se předem nahlásit na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K dispozici bude více jak 150 deskových, karetních a figurkových her. S sebou: přezůvky a dobrou náladu Smile

Dům dětí a mládeže Kamarád připravuje pro školní děti v pondělí 29.10.2018  v čase 9:00 – 12:00 hod. výtvarný program s názvem Indiánské léto. Přijďte si vyrobit lapač snů a mnoho dalších výrobků s indiánskou tématikou. Poplatek činí 50,-Kč.  S sebou si přineste přezůvky, svačinu a dobrou náladu. Přihlásit se můžete v kanceláři DDM Kamarád nebo na telefonním čísle 736 694 671 od 24.9.2018 nejpozději do 22.10.2018

Dům dětí a mládeže Kamarád pořádá výlet do Prahy v úterý 30.10.2018. Navštívíme Národopisné muzeum Národního muzea, kde bude pro nás připraven program s workshopem Život našich prapra….babiček a dědů. Trochu si zamlsáme v Muzeu čokolády, kde si vyrobíme také něco na sladkého. Přihlášku si můžete vyzvednout v kanceláři DDM Kamarád od 4.10.2018 nejpozději však do pondělí 22.10.2018. Rezervujte si místo telefonicky na tel. č. 736 694 671.

Otevírací doba od září 2017 – PO – PÁ 15:00 – 18:00 hod. Klub se nachází na adrese ul. Matyášova 983, Česká Třebová (bývalá Domovinka).

Dům dětí a mládeže Kamarád, Česká Třebová hledá vedoucí zájmových kroužků pro školní rok 2017/2018. Hledáme vedoucí pro kroužek Minecraft, Počítačový kroužek, Taneční kroužek, Kytary, Klavír, Keyboard, Grafika, Youtubering, Sportovní kroužek nebo jakýkoli další nápad na vedení kroužku je vítán. Co ti nabízíme? Zajímavou práci v bezva kolektivu, vedení kroužků pro děti, mládež a dospělé, DPČ, osobní a platový růst. Pokud máš zájem napiš na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolej na tel.č. 777 292 242, nebo přijď přímo do DDM Kamarád, Sadová 1385, Česká Třebová.

Děkujeme Městu Česká Třebová za finanční podporu, Sociálním službám Česká Třebová za poskytnutí prostor jídelny a Kulturnímu centru Česká Třebová za poskytnutí prostor malého sálu Kulturního centra pro Univerzitu třetího věku. Poděkování patří i všem účastníkům Univerzity třetího věku a všem přejeme hodně studijních úspěchů.

Kolektiv pracovníků DDM Kamarád

Od roku 2005 je Město Česká Třebová úspěšným žadatelem o neinvestiční dotaci na podporu Krajského programu prevence kriminality. Projekt nese název Prevence kriminality romských a sociálně slabých uživatelů služeb Naděje a dětí Základní školy praktické a nová nabídka využití volného času dětí a mládeže sídliště Borek. Realizátorem a zpracovatelem projektu je Dům dětí a mládeže Kamarád. Stěžejními organizacemi, které participují na projektu, jsou Naděje, RC ROSA a Základní škola praktická.

Velmi oblíbenou, a dá se říci již tradiční aktivitou, jsou páteční odpoledne, která nabízí rukodělné činnosti, keramickou dílnu, ukázku vaření, nácvik první pomoci, taneční a divadelní workshop a další. Osvědčily se jednorázové výlety - Zoo Olomouc, Tongo Hradec Králové, naučná stezka Semanínským potokem, hřebčín Karlen, víkendový pobyt v Domu na půl cesty v Květné.

Děti, které navštívily nabízené akce, odcházely spokojené a nadšené s otázkou, zda se setkáme zase příští rok. Uděláme vše pro to, aby byl projekt podpořen. Nově budeme žádat o vybudování dětského hřiště na sídlišti „Borek“.

Dům dětí a mládeže Kamarád hledá lektory rukodělných kurzů (jednorázových) pro děti i dospělé. Máte-li chuť něco někoho naučit, máte nápad, umíte výtvarnou techniku, která je zajímavá, kontaktujte nás přímo v DDM Kamarád nebo na uvedených kontaktech na www.ddm.ceskatrebova.com.