^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Podání přihlášky se skládá z následujících kroků:

1. Přihlášení do systému: Je nutné se zaregistrovat. Přihlášení i registrace se provádí přes webové stránky DDM Kamarád, kde naleznete ikonu, kterou vidíte na následujícím obrázku. Registrace se vztahuje na kontaktní osobu. Tedy toho, koho máme v případě problému s přihláškou kontaktovat. E-mail, který vložíte, by měl být takový, který pravidelně kontrolujete.

Obrázek 1

 

 

Obrázek 2

 

 Obrázek 3

 

2. Výběr kroužku: Otevřete si kartu přehled kroužků 2017/2018, kde naleznete informace o kroužcích na nový školní rok. V menu dané stránky, lehce nad textem, je položka přehled kroužku. Zde je možné si nechat zobrazit jen kroužky z dané kategorie. Pro podrobnější informace možnosti přihlášení klikněte na tlačítko zobrazit, jak ukazuje následující obrázek.

 Obrázek 4

 

3. Vložení účastníka: aby bylo možné vložit přihlášku, je nejprve potřeba vložit účastníka, tedy Vaše dítě nebo Vás samé (hlásíte-li se sami do kroužku). Tyto data se z minulého roku nezachovávají, protože může dojít k různým změnám (škola, bydliště, pojišťovna apod.) a my potřebujeme mít vždy aktuální data. Vložení účastníka je možné v dolní části stránky. Přehled účastníků a možnost vložit nového je možný na detailu kroužku.

 

Obrázek 5

 

 

4. Vložení přihlášky: jakmile jednou účastníka vložíte, již ho můžete přihlašovat do různých kroužků, kde u přehledu Vámi vložených účastníků je možnost vybrat výuku a provést přihlášení. Nestačí tedy jen vložit účastníka, je nutné ho také zapsat do kroužku a vybrat výuku. To ukazuje následující obrázek.

 

Obrázek 6

 

5. Zaplacení a odevzdání přihlášky do DDM Kamarád: po výběru rozvrhu a vložení přihlášky, vyčkejte na její schválení zaměstnanci DDM. Po odsouhlasení Vám přijde na e- mail uvedený při registraci přihláška a pokyny pro platbu. Při platbě je nutné uvést přidělený variabilní a specifický symbol včetně uvedeného jména a příjmení účastníka v poznámce platby. Podepsanou přihlášku poté odevzdejte v DDM Kamarád.