^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dům dětí a mládeže Kamarád Česká Třebová v tomto školním roce organizoval okresní kolo Středoškolské odborné činnosti škol pro okresy Ústí nad Orlicí a Svitavy ve dnech 5. a 6. 4. 2017.

Okresního kola se zúčastnilo 54 studentů (11 z okresu Ústí nad Orlicí a 43 z okresu Svitavy) se svými 50 pracemi v oborech Fyzika, Chemie, Geologie, geografie, Zdravotnictví, Biologie, Zemědělství, Ochrana a tvorba životního prostředí, Strojírenství, Elektrotechnika, elektronika, Historie, Teorie kultury, Filozofie, Pedagogika, Informatika. Na každý obor byla sestavena odborná porota.

Celkem do krajského kola postoupilo 38 studentů. Studenti byli přihlášeni z Gymnázia Aloise Jiráska Litomyšl, SŠ zahradnické a technické Litomyšl, VOŠP a SPgŠ Litomyšl, Gymnázia Polička, Gymnázia Česká Třebová, ISŠT Vysoké Mýto.

V krajském kole, které se konalo 11. 5. 2017 v Chrudimi, postoupilo do celostátního kola  8 prací v oborech Fyzika, Geologie, geografie, Zdravotnictví, Ochrana a tvorba životního prostředí, Elektrotechnika, elektronika, Teorie kultury, Historie, Filozofie

Studentům přejeme hodně úspěchů v celostátním kole a v dalším studiu!

 

Klepněte pro větší obrázek

Fotogalerie