^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

V rámci národního projektu Klíče pro život v průřezovém tématu Zdravé klima jsme připravili projekt pro děti z Dětského domova z Horní Čermné a děti z České Třebové s názvem Jarní příměstské prázdniny.

Jednalo se o jarní příměstský tábor a děti tak měly možnost užít si týden volna plný her, zábavy, soutěží, výletů a dalších zajímavých aktivit. V pondělí si děti změřily své síly při napínavém turnaji v bowlingu. V odpoledních hodinách měly možnost upustit uzdu své fantazii při stavění s magnetickou stavebnicí Geomag. Stavby to byly velice zajímavé, vyhlásili jsme soutěž o nejoriginálnější a nejvyšší dílo.

V úterý jsme navštívili Aquapark v Olomouci. Děti si užívaly vodních radovánek v bazénu a na spoustě vodních atrakcí. Středeční dopoledne jsme pojali sportovně a šli jsme si zabruslit na zimní stadion v České Třebové. Odpoledne nás navštívil pan Staněk z ranče Oklahoma, který si připravil zajímavou přednášku o způsobu života severoamerických indiánů.

Na dobrodružnou cestu kolem světa jsme se vydali ve čtvrtek při návštěvě zábavního parku Bongo v Brně. Nachází se zde spousta atrakcí, přičemž každá z nich představuje jiný světadíl. Po celém „náročném“ týdnu jsme potřebovali trochu odpočinku, vydali jsme se tedy do Pardubic do Multikina CineStar. Shlédli jsme film Happy Feet 2 ve 3D verzi. Všichni jsme byli nadšení, film se nám moc líbil.

Fotogalerie