^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Termíny:

  • 30. 7. - 3. 8. 2012
  • 13. 8. - 17. 8. 2012
  • 20. 8. - 24. 8. 2012

Plni očekávání jsme se sešli v pondělí ráno v Domě dětí a mládeže Kamarád, jaké dobrodružství nám následující týden přinese. Hned v úvodu přišly na řadu seznamovací hry - to abychom se lépe poznali. Po rozdělení do oddílů jsme si popovídali o pověsti, která se pojí ke vzniku znaku města Česká Třebová. S tím souvisela i zajímavá stopovaná, která nás měla dovést k pečetidlu. K velké radosti všichni pečetidlo objevili… Poté jsme se vydali na Kozlov. Cestou nám řádně vyhládlo, a tak jsme s chutí uvítali možnost opečení buřtů. Den se chýlil ke konci a my se těšili, co nám přinese ten následující.

V úterý nás čekal výlet do Ramzové a Petříkova. V Petříkově jsme se svezli na bobové dráze a hurá zpět do Ramzové. Zde jsme využili čtyř sedačkovou lanovku, která nás vyvezla na Čerňavu. Krásnou procházkou jsme sešli do Ostružné, odkud jsme se vrátili vláčkem domů.

Středa se odehrávala v duchu cyklistiky. Před námi byla vyjížďka do Cakle u Ústí nad Orlicí. Cesta tam i zpět proběhla bez větších potíží. Na místě jsme si zahráli hry a využili možností tamního tábořiště. Příjemně unaveni jsme se již těšili na další den.

Na programu byl výlet za zvířátky do ZOO v Olomouci, který opravdu stál zato. V závěru prohlídky jsme si prošli malé lanové centrum "Lanáček" a poté pospíchali na vlak zpátky.

Poslední den byl laděn do vodních hrátek. V prvních dvou termínech nám počasí moc nepřálo. Místo venkovního koupání jsme strávili den v krytém bazénu v České Třebové, druhý turnus navštívil bazén v Zábřehu na Moravě. Nakonec se počasí přece jen umoudřilo, tak jsme mohli v posledním termínu navštívit aquapark v Moravské Třebové. Po vodním řádění jsme si vyhodnotili celý týden a rozloučili se s příslibem, že se třeba setkáme i příští rok na příměstském táboře Domu dětí a mládeže Kamarád.

FotogalerieFotogalerieFotogalerie