^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Termín: 15. – 19. 7. 2013

V termínu 15. - 19. 7. 2013 proběhl tábor pod názvem DIVOKÝ ZÁPAD, jehož adepti na Šerifa pocházeli převážně z České Třebové a nejbližšího okolí.

Při pondělku byli obeznámeni s programem týdne, seznámili se mezi sebou, na kotlíku si uvařili pořádný dlabanec – buřtguláš a podívali se na místní Řídící věž.

V průběhu týdne často museli překonávat sami sebe a leckdo si sáhl na své dno jako třeba v Jungle parku, kde předvedli svoji odvahu, slzy i sílu ale také smysl pro pomoc druhým.

Adrenalin vystřídala středeční vycházka mezi kovboje a krásné kankánové tanečnice ve Westernovém Městečku v Boskovicích. Do časů minulých se navrátili v Dinoparku, navštívili farmu se zvířaty a někteří si dokonce odnesli zážitek v podobě hodu kozích bobků nebo zavření do vězeňské klece.

Správný Šerif musí být i znalý a o to se nám postaralo Brněnské Planetárium a Hvězdárna se svým krásným programem Léto na konci vesmíru, který vřele doporučuji!

Zcela jedinečným a nezapomenutelným zážitkem a závěrem našeho dobrodružství se stal ranč v Radiměři. Kde jsme se nejprve dozvěděli něco o koních a výbavě, kterou má každý správný kovboj mít, a poté jsme si všichni vyzkoušeli jízdu na oři, upekli jsme si buřtík, ale hlavně jsme se ocitli v okouzlujícím prostředí s báječnými lidmi, od nichž jsme dostali zvonečky s troškou štěstíčka pro každého z nás.

Konečné rozloučení proběhlo na DDM s řádným přípitkem a povýšením na pozici Šerifa. Na konec bych ráda poděkovala trpělivým rodičům a svému báječnému týmu. Za rok na viděnou.

hlavní vedoucí Katka Švihálková

Fotogalerie