^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Termín: 19. – 23. 8. 2013

Předposlední prázdninový týden se skupina 31 dětí zúčastnila příměstského tábora „Prázdniny bez nudy“. Už samotný název tábora napovídá, že jsme se nenudili ani chviličku a o zábavu rozhodně nouze nebyla.

První den patřil seznamování, kdy jsme si zahráli nejrůznější seznamovací hry, nechybělo také důležité rozdělení všech účastníků do oddílů. Poté jsme se vydali na vycházku po okolí České Třebové. Po cestě nám pěkně vytrávilo, tak jsme rozdělali oheň u chaty Maxe Švabinského a opekli si voňavé buřty.

Následující den nás čekal výlet do aquaparku v Olomouci. Dopřáli jsme si spoustu zábavy na tobogánech, skluzavkách a na dalších vodních atrakcích.

Naše výletování pokračovalo ve středu, kdy jsme navštívili Dětské dopravní hřiště v Mohelnici. Užili jsme si jízdy na kolech, šlapacích autech, koloběžkách i tříkolkách, ti menší z nás si vyzkoušeli jízdu na elektrických autíčkách a motorkách.

Ve čtvrtek byl na programu náročný celodenní výlet do Relaxparku v Peci pod Sněžkou. Největší atrakcí v Relaxparku je horská bobová dráha, na které jsme se několikrát svezli. Součástí je i Lemurie, která zahrnuje vstup na trampolíny, prolézačky, adrenalinové skluzavky a skákací hrad. Ti nejodvážnější z nás si vyzkoušeli jízdu na kladce.

V pátek dopoledne jsme se zúčastnili exkurze u HZS v České Třebové. Pro mnohé z nás bylo opravdovým zážitkem posadit se za volat hasícího vozu. Prohlédli jsme si také různé přístroje sloužící hasičům při své práci.

Odpoledne jsme si zahráli hry, u kterých legrace rozhodně nechyběla. Poté už nám nezbylo nic jiného, než se rozloučit a popřát si krásný zbytek prázdnin.

Fotogalerie