^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Příměstský tábor Super Prázdniny probíhal od pondělí 6. 7. do pátku 10. 7. 2015.

V pondělí ráno se děti sešly na DDM „Kamarád“, kde byly rozděleny do skupin. Poté jsme se odebrali do parku Javorka, kde jsme hráli seznamovací hry a vyšli na stopovanou. Po splnění všech úkolů došli do cíle - restaurace Na Horách, kde jsme se občerstvili.

V úterý jsme vyrazili na výlet do Triloparku v Praze, viděli jsme pravěká zvířata, obrušovali jsme zkameněliny, odlívali lebky dinosaurů apod.

Ve středu jsme se rozdělili do skupinek a vyjeli na cyklovýlet směrem do Cakle. Cestou jsme si zahráli minigolf v Ústí nad Orlicí. Po dojezdu do Tábořiště Cakle jsme se posilnili jídlem a pitím a poté hráli hry. Cestou jsme zažili velice adrenalinový zážitek, protože jsme pořádně zmokli. Nakonec jsme se ale zdárně vrátili ve zdraví a většina dětí to zhodnotila jako nejlepší den. Smile

Ve čtvrtek jsme cestovali do Vysokého Mýta, kde jsme navštívili místní muzeum s tématem „Pod Africkým sluncem“. Zde jsme si z hlíny vyrobili stavební materiál a postavili pec. Poté jsme se učili jak zahnat protivníka, opékali jsme buřty a nakonec jsme si vyrobili papírové masky.

V pátek jsme jeli na výlet do aquaparku v Zábřehu na Moravě, vyzkoušeli vodní atrakce jako tobogán, vířivky atd. Po návratu na DDM „Kamarád“ jsme dostali pamětní listy a rozloučili se po společně stráveném týdnu.

S velkými pozdravy všech vedoucích

Kateřina Švihálková

 

Fotogalerie:Rajče