^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Předposlední prázdninový týden byl ve znamení sportu. Táborový týden jsme zahájili v klubu Rébus, kde jsme se všichni seznámili, rozdělili do oddílů a prozkoumali prostory, kterými klub disponuje. Poté jsme se přesunuli na výborný oběd do Národního domu, po kterém jsme poměřili své síly v bowlingu.

V úterý nás čekal vytoužený výlet do Brna do Jump parku. Den začal na vlakovém nádraží v České Třebové. Byl to jediný den, kdy jsme se vydali na výlet vlakem. Počasí nám přálo, slunce pálilo a nebe bylo bez mráčku. Všichni se vyřádili na trampolínách a společně s trenérem naučili základní triky a pravidla bezpečnosti při skákání na trampolínách. Unavení, ale spokojení,  jsme se vydali zpátky na vlak, který naše unavená těla pohodlně odvezl domů.

Středa byla ve znamení výletu na kolech. Tentokrát naše cesta vedla do PinguIN parku v obci Přívrat. Cestu na kolech všichni zvládli s přehledem a pak na nás již čekaly motokáry, bungee trampolína a mnoho dalšího. Den utekl jako voda a moc jsme si ho všichni užili. Třešničkou na dortu byl společný oběd, kdy jsme si vychutnali výbornou pizzu.

Stezka v oblacích a psina na bobové dráze na Dolní Moravě, to byl program na čtvrteční den. Autobus nás zdárně dovezl do Ski Resortu Dolní Moravy, kde jsme se společně lanovkou nechali vyvézt nahoru k stezce v oblacích. Po výstupu nás čekal úžasný pohled do širokého okolí, počasí nám přálo, nebe bylo  jako vymetené a viděli jsme kilometry daleko. Statečnější z nás se prošli tzv. kapkou, což je síť ve výšce 50 metrů nad zemí. Po sestupu na nás čekalo řádění na bobové dráze. Plni zážitků a unavení jsme se vydali autobusem zase zpět domů.

Poslední páteční den na nás čekala opět kola, vydali jsme se do Dlouhé Třebové navštívit hřebčín Karlen. Paní majitelka nás provedla stájemi, ukázala všechny koně a dala nám přednášku o krmivech koní. Pak jsme se všichni na jízdárně projeli na koni a mohli spatřit svět z koňského hřbetu. V prostorách hřebčína jsme si opekli buřty a v klidu poobědvali v přírodě. Pak již na nás čekalo závěrečné vyhodnocení, předání diplomů a odměn.

Všichni jsme si tento nadupaný tábor užili, byl to moc prima čas. Zase za rok se bude těšit parta prima vedoucích Pavla, Filip a Terka

 

Klepněte pro větší obrázek

 Fotogalerie