^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

První den příměstského tábora Poznávání Domova jsme zahájili v klubu Domu dětí a mládeže Kamarád v České Třebové. Naše první zastávka byla v parku Javorka, kde jsme si zahráli seznamovací hry, díky kterým naše méně početná táborová skupina dostala hned příjemnější a přátelštější atmosféru. Podívali jsme se do chovné stanice ryb a den jsme zakončili v klubu Rébus.

V úterý na nás čekala rozhledna na Kozlovském kopci. I přes nepříznivé počasí jsme se podívali na krajiny České Třebové a okolí. K obědu jsme si dali kuřecí steak s bramborem. Předposlední zastávka, Chaloupka Maxe Švabinského, byla pro děti velmi zajímavá, chválili si sbírku motýlů. Cestou zpět do České Třebové jsme opět zmokli, ale dětem to nevadilo, jelikož se všechny těšily do klubu Rébus, ve kterém jsme den opět ukončili.

Středa byla pro mnoho z nás nejzajímavější, těšili jsme se z Petřínské rozhledny a zrcadlového bludiště, jeli jsme vlakem i tramvají. Prošli se po Karlově mostě a Staroměstském náměstí.

Předposlední den jsme zavítali do Muzea řemesel v Letohradě, kde pro nás byly připraveny poznávací hry. Po prohlídce jsme měli rozchod na náměstí a jako poslední věc jsme prošli zámeckou jeskyní plnou strašidel.

V pátek jsme hned z rána vyrazili do Chlumce nad Cidlinou, kde už na nás čekal FajnPark, kterému jsme věnovali opravdu hodně času, a všechny nás to bavilo. Jak děti, tak dobrovolníky i vedoucí.

Děkuji za spolupráci Pavle Šedivé, Haně Janošíkové a Orlane Brouillte

 

Klepněte pro větší obrázek

Fotogalerie