^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

První den našeho tábora byl spíše seznamovací, dopoledne jsme v Domě dětí vyráběli ozdoby a zvířátka z drátků a náramky z paracordu, díky kterým jsme se další dny na výletech snáze poznali. Po obědě v Národním době následoval sportovně-herní program v parku Javorka, kde jsme si zahráli např. živé pexeso, běhací piškvorky nebo se naučili taneček.

V úterý jsme jeli na výlet do Kutné Hory, kde jsme navštívili Chrám svaté Barbory a následně i Kostnici. I přes to, že nám ujel jeden spoj, tak jsme nakonec vše zvládli a Kutnou Horu si moc užili. Laughing

                Ve středu nás čekal PENGUin park Přívrat, kam jsme došli z vlakové zastávky Dlouhá Třebová. Celý den jsme hráli různé hry, skákali na trampolínách, stříleli z luku, a hlavně jsme jezdili na sjezdových kárách. Po skvělém obědě jsme sebrali poslední zbytky sil a opět přes nádraží v Dlouhé Třebové dorazili domů.

                Předposlední den tábora jsme měli dopolední bowlingový turnaj na Radavě v Ústí nad Orlicí, poté jsme šli krásnou procházkou až na Andrlův chlum, kde jsme navštívili rozhlednu a opekli si na ohni buřty. Po obědě jsme hráli velkou lesní hru, která byla zaměřena na spolupráci v týmech, zlepšení komunikace v týmech a rozhodovacích schopnostech.

                Náš poslední den jsme byli opět v parku Javorka, kde jsme hráli nejen pohádkovou pohybovou hru, ale došlo i na povídání, sdílení zážitků a menší zhodnocení celého týdne. Po obědě následoval program se suchým ledem, se kterým jsme dělali různé zajímavé pokusy. Poté už jsme jen vyhodnotili celý tábor, rozdali si odměny v podobě sklínek a batůžků, které jsme si na památku navzájem podepsali.

Za celý týden všem dětem děkuje Martin, Sváťa, Honza a Péťa Laughing

Klepněte pro větší obrázek

Fotogalerie