^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Náš tábor jsme v pondělí začali v DDM, a to seznamovacími hrami. Následně si děti vydekorovaly přípravu na vlastní zrcátka, také si na ně ušily pouzdra z filcu. Na oběd jsme šli do restaurace, kde dětem, soudě podle prázdných talířů, moc chutnalo. Cestou do DDM jsme se zastavili, po předchozí domluvě, v Římskokatolickém kostele, kde se nám věnovala paní, která měla moc pěkný výklad a děti udržely pozornost, prokladenou svými otázkami.

V úterý jsme cestovali vlakem do Lanškrouna, kde nás přivítala ve svém domě košíkářská umělkyně. S dětmi jsme upletli malé pedigové misky.

Ve středu nás čekal sportovní den ve školní tělocvičně, kde si děti zahrály KIN-BALL a BUM-BALL. Po obědě tvořily z kávových kapslí a také jsme stihli rychlo masáž nohou.

Ve čtvrtek nás čekal celodenní výlet do MIRAKULA. Tam si to děti moc užily, atrakce, kouzelní, malování na obličej a hlavně vodní hrátky.

 V pátek jsme už tradičně zakončili šipkovanou na Kozlov, kde jsme absolvovali prohlídku chaloupky Maxe Švabinského. Obídek jsme měli na Horách. Po obědě jsme děti za doprovodu velkého deště odvedly k DDM, kde jsme je v pořádku předaly.

Gabča, Ivča a Míša

 

Klepněte pro větší obrázek

 Fotogalerie