^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Letošní tábořík se nesl v duchu sportovním. Děti si vyzkoušely hry nové, ale i ty, které již znaly z dřívějška.

V pondělí jsme se sešli v hojném počtu, vyrobili si barevná trička a rozdělili se do tří družstev. Odpoledne jsme ještě stihli vybíjenou a pár dalších her.

Od úterka nám, bohužel, ustavičně pršelo. A tak jsme místo pobytu na čerstvém vzduchu a venkovních her, museli využít tělocvičnu a tzv. mokré varianty. Při nafukování a "práskání" balónků, vyfukování co největších bublin a snahy udržet svůj balonek co nejdéle nafouknutý, ačkoli po něm všichni dupali, se děti i tak  náramně bavily.

Ani v dalších dnech to nebylo s počasím zrovna nejlepší, ale i přes to si děti zahrály soft tenis, fotbal a několik dalších míčových her.

Ve čtvrtek jsme vyrazili na bowling, kde jsme strávili dopoledne a odpoledne opět mokrá varianta - další hry a rébusy rozmístěné v prostorách školy.

V pátek to vypadalo, že se počasí konečně umoudří a my budeme moci vyrazit na malý výlet se stopovanou a opékáním buřtíků. Nestalo se tak. Ještě než jsme se stihli vypravit na cestu, začalo opět pršet. A tak jsme hledali poklad a indicie vedoucí k němu opět ve škole. Mezi jednotlivými přeprškami se nám povedlo najít malé poklady pro každé z dětí a dokonce vydrželo být hezky i tak dlouho, že jsme v pohodě opekli slibovaný buřtík a ještě chviličku pobíhali po zahradě. Pak nás déšť opět zahnal a my schovaní pěkně pod střechou školy dohráli turnaj v přehazované, zahráli si piškvorky v osmi a společně zhodnotili tábořík.

Kromě počasí, které nám opravdu moc nepřálo, se děti shodly, že se tábořík vydařil. Kupodivu nejlepší se jim zdály hry s balonky a bublifukem, takže nakonec ten déšť zase až tak nevadil :D

Soňa, Aneta a Anička

 

Klepněte pro větší obrázek

Fotogalerie