^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Předposlední týden prázdnin byl jako tradičně ve znamení sportovního Activity tábora.  Letos jsme si připravili překvapení již první den, kdy jsme se hned ráno sešli v klubu Rébus s koly. Po prohlídce prostor klubu Rébus a rozdělení do týmů, jsme se vydali do Javorky, kde jsme se trochu poznali a zahráli si společně hry. Po výborném obědě jsme nasedli na kola a vydali se do Hylvát na exkurzi do hasičské zbrojnice. Exkurze to byla velmi zajímavá, mohli jsme si vyzkoušet pracovní oděv hasičů, seznámili jsme se s jejich technikou a náplní práce.

Úterý bylo ve znamení výletu do Brna, kde jsme navštívili Jumppark, na který jsme se všichni maximálně těšili. Trenér s námi řádil na trampolínách a pak jsme vyzkoušeli nové triky sami. Po skákání byl výborný program - shopping ve Vaňkovce, kde si každý přišel na své. Unavení, ale šťastní jsme se vydali vlakem na zpáteční cestu do Třebové.

Středa byla dnem odpočinkovým, počasí nás pořádně vypeklo a pršelo a pršelo a pršelo. Bohužel jsme museli cyklovýlet do Cakle zrušit, ale i tak to byl parádní den. Poměřili jsme svoje síly na Kinectu, v kulečníku, stolním fotbálku a na hrazdě. Čekal na nás ve Vavřínových lázních výborný oběd, dukátové buchtičky. Celý den utekl, jako voda a bylo nám moc fajn.

Na čtvrtý den byly v plánu rafty v Brně a my sjeli společně cca 6km úsek na řece Svratce. Počasí nám přálo a vše se parádně vydařilo. Na závěr jsme se všichni moc těšili na opékání buřtů, protože nám při pádlování pořádně vyhládlo.

Nastal poslední den našeho skvělého tábora, a to výlet do Poličky, kde jsme navštívili vojáky. Byla to exkurze více než zajímavá a všechny nás to úplně pohltilo. Zkusili jsme si střelbu ze vzduchovky, plynové masky, prohlédli prostory radaru a projeli se v Tatře. Poté jsme se vydali zpátky na vlak a pokračovali do muzea, kde pro nás byla přichystána expozice Igráček a Historie města Poličky. Všichni jsme si  den naplno užili a společně dojeli zpátky domů.

Příští rok se na Vás zase bude těšit parta prima vedoucích Pája, Hanka, Fíla a Marťas.

 

Klepněte pro větší obrázek

Fotogalerie