^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Náš příměstský tábor byl zaměřen na vše možné i nemožné. Po představení všech a všeho jsme s dětmi vytvořili ,,něco na něco", bylo to tajemství, které jsme odtajnili až v pátek. Oběd jsme měli na DDM a po obědě jsme šli s dětmi hrát hry do Javorky.

V úterý nás čekala cesta vlakem do Kršnova Dvora, kde se děti seznámili s pro nás netradičním způsobem života na eko. farmě, kde si i např. melou svou mouku. Plni dojmů i bříšek jsme se všichni v pořádku vrátili domů.

Ve středu byl v plánu sportovní den, děti si zahrály kin-ball, bum-ball, fotbal, nohejbal. Po obědě se děti odměnily zmrzlinou.

Ve čtvrtek jsme už po několikáté prošli trasu na Hory, dle šipek a úkolů. Na děti čekal sladký poklad a přírodní sportovní areál. Po dobrém obědě jsme se vrátili k DDM.

V pátek celý den propršel, ale nám to nevadilo, neb jsme měli program uvnitř DDM. Děti se dozvěděly něco o tejpování, masáži hlavy a vyzkoušely si masážní pomůcku, kterou od nás dostaly a tím se dozvěděly, co bylo to tajemství. Kapsička, do které si masážní pomůcku mohly schovat. V mezičase si ještě vyrobily maňáska z ponožky. Oběd jsme měli opět na DDM. Poté si děti hrály společně s námi pár deskových her. Rozdali jsme dětem pamětní listy a pozornosti. A tímto byl konec našeho zajímavého týdne.

Děkuji všem za hladký průběh a pomoc při aktivitách. Pavle, Honzovi a naším cize hovořícím pomocníkům.

Gabriela Velecká

 

Klepněte pro větší obrázek

Fotogalerie